MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 10313221

nr 1031 3221

Buffé

ek, tidigt 1900-tal, längd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 april 2016
kl 19:53:01